АЦПО

Засновники фонду Друк

ТОВ "Компанія з управління активами "Західна інвестиційна група"
Gkv3Zu6Y 400x400
Компанія, заснована в 1997 році, на сьогодні є однією з найпотужніших інвестиційних компаній Західного регіону України. В компанії працюють досвідчені фахівці, які забезпечують управління активами трьох венчурних та двох пенсійних фондів. Загальна вартість активів в управлінні компанії перевищує 62 млн. грн.

 

ТОВ "Фінансова компанія "Західінвест"

 

 

 

СП "Галка ЛТД"
galca_logo
Спільне Українсько-Англійське підприємство "Галка Лтд" є вітчизняним лідером у виробництві високоякісної кави в Україні та правонаступником Львівської Кооперативна фабрика домішок до кави "Суспільний промисл", заснованої в 1932 році. Це сучасне, потужне підприємство з новітнім виробничим обладнанням. Передові технології, зокрема, комп'ютерні, суворий контроль технологічних процесів, висока якість сировини, дозволяють випускати йому каву дуже високої якості. В асортименті "Галки" нині близько чотирьох десятків видів продукції, розрахованої на всі верстви, а також вікові групи населення. За ціною вона доступна усім українським споживачам.
Продукція СП "Галка Лтд." неодноразово відзначалася міжнародними нагородами за їх високу якість.

 

Останні новини

Результати діяльності НТ ВПФ "Династія" за липень 2022 року
11/08/2022

Результати діяльності НТ ВПФ "Династія" за липень 2022 року


Відкриття фондового ринку або що спричинило від’ємну дохідність НПФ «ФріФлайт»?
10/08/2022

Шановні учасники фонду «ФріФлайт», з початком війни в Україні Національною комісією з цінних паперів (НКЦПФР) було прийняте рішення призупинити операції на ринку цінних [ ... ]


Результати діяльності ВПФ "ОТП Пенсія" за червень 2022 року
18/07/2022

Результати діяльності ВПФ "ОТП Пенсія" за червень 2022 року